10. 03. 2016 19:35 | ŽILINA/TV Markíza

Žilinčanky ohrozuje frotér. Muž sa s obnaženým penisom obtiera o mladšie ženy

Naša diváčka ho odfotila v trolejbuse, ako sa tlačí na pred ním stojace dievča. Sexuologička varuje, že môže byť nebezpečný.

FROTER V ZILINEweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
FROTER V ZILINEweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg Foto: TV Markíza

Zdesené dievča cestovalo zo školy. So všetkým sa zdôverila mame. „Nejaký pán si v trolejbuse obnažil prirodzenie a verejne pred ľuďmi sa obtieral o mladé dievčatá," vyjadrila sa mamička dievčaťa, ktoré nepríjemnú situáciu zažila na vlastnej koži.

Muž si linku a ani čas nevyberá náhodne. Do trolejbusu nastupuje vždy popoludní po skončení školského vyučovania a cestuje na trase, na ktorej sú dve dievčenské školy.

„Frotér je muž, ktorý sa obtiera, ľudovo nazývaný aj obtierač," vysvetlila sexuologička Danica Caisová. V trolejbuse ventiluje svoju sexuálnu deviáciu. Akoby nevdojak sa šúcha o telá okolostojacich mladých dievčat. Sexuologička varuje, že muž môže byť nebezpečný.

Mladé dievča si chlapa odfotografovalo na mobil. Odborníčka tvrdí, že agresora treba identifikovať a na verejnom priestranstve ho označiť. „Mali by na neho začať nahlas kričať alebo sa s ním hádať. Skrátka netváriť sa, že si to nevšimli alebo, že sa nič nestalo," odporučila Caisová.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?