Mimoriadna správa
V parlamente nahlásil anonym mailom bombu
Viac v článku
22. 01. 2018 16:10 , článok bol aktualizovaný 22. 01. 2018 16:47 | BRATISLAVA/TASR

Po streľbe v Petržalke dvaja mŕtvi, vedľa tiel ležalo bábätko. Už vieme, kto strieľal

Na miesto prišli hneď policajti a záchranári.

Na mieste činu.
Na mieste činu. Foto: TASR

Streľba v jednom z obytných domov v bratislavskej Petržalke si v pondelok vyžiadala dvoch mŕtvych. Na chodbe tam našli telo ženy (†23) a muža (†26) so strelnými zraneniami v hlave. Informovala o tom polícia na svojom facebookovom profile.

"V popoludňajších hodinách (krátko po 14.45 hod) sme prijali oznámenie o streľbe v jednom z obytných domov na Rovniankovej ulici v Mestskej časti Bratislava - Petržalka.

Na miesto sa ihneď dostavili hliadky Policajného zboru a služba rýchlej zdravotnej pomoci," uvádza polícia na sociálnej sieti.

Na chodbe v blízkosti výťahu našli telo ženy a muža so strelnými zraneniami a ich polročné bábätko. Žena zraneniam na mieste podľahla. Mužovi bola poskytnutá prvá pomoc, no aj napriek snahe záchranárov zraneniam rovnako podľahol.

Zdravotníci vykonali prehliadku aj polročného dievčatka, ktorí jej zranenia vylúčili. Prípad si na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave a miesto je zabezpečené hliadkami.

Policajti zároveň kontaktovali sociálneho pracovníka za účelom zabezpečenia starostlivosti o maloleté dieťa.

Podľa našich informácií ide o vraždu a samovraždu. Muž najskôr zastrelil ženu a následne spáchal samovraždu. Obe obete boli zasiahnuté do hlavy.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?