30. 01. 2018 13:50 , článok bol aktualizovaný 30. 01. 2018 18:55 | KOŠICE/kacs

Dráma v košickej električke. Žena dobodala revízora, pretože nemala platný cestovný lístok

Podľa našich zdrojov mu mala spôsobiť až tri centimetre hlbokú ranu.

K incidentu v košickej električke došlo na pravé poludnie.
K incidentu v košickej električke došlo na pravé poludnie. Foto: TV Markíza

Krvavý incident v košickej električke sa odohral na pravé poludnie. Mladého, 24-ročného revízora v dopravnom prostriedku pobodala nožom žena, ktorá je už v rukách polície. Spacifkovať ju pomohla aj odvážna vodička električky.

Podľa našich informácii chcela žena do električky nastúpiť na jednej zo zastávok, nestíhala ju, a tak keď dobehla, klopala na dvere, aby jej vodička otvorila. V zadnej časti vozidla si ale neskôr všimla revízorov. Vrátila sa k vodičke a naliehala, aby ju pustila von. Vozidlo však už bolo v pohybe a zastaviť nemohla.

Žena nemala platný cestovný lístok, na čo ju upozornil aj revízor. To sa jej však nepáčilo. Bodla ho nožom rovno do hrude. Podľa našich zdrojov mu mala spôsobiť až tri centimetre hlbokú ranu.

"Po príchode na miesto udalosti bol pacient pri vedomí a s lekárkou komunikoval. Okamžite po vykonaní nevyhnutných diagnosticko liečebných úkonov bol v stabilizovanom stave prevezený na kliniku úrazovej chirurgie," uviedol hovorca košickej záchranky Igor Krupa.

Muž podľa hovorkyne UNLP v Košiciach Ivany Staškovej podstúpil menší nekomplikovaný operačný zákrok, ktorý si bude vyžadovať niekoľkodňovú hospitalizáciu.

Vodička tesne po incidente odstavila električku o pár desiatok metrov ďalej priamo pod oknami Krajského policajného riaditeľstva. Električku uzamkla a sama vraj šla do jej zadnej časti, kde útočníčke dohovárala aby prestala, inak ju vraj fyzicky spacifikuje.

To už sa na mieste objavili policajti. Celý interiér električky je monitorovaný bezpečnostnými kamerami. Či incident zachytili už zisťuje polícia.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?