08. 11. 2018 19:13 | ŠAHY/TV Markíza

Bujará oslava futbalového víťazstva mala dramatický koniec. Petra dobili esbéeskári

Potom, ako si vypil, začal byť odvážny viac ako treba.

Muža zbili esbeeskári.
Muža zbili esbeeskári. Foto: TV Markíza

Bujará oslava futbalového víťazstva mala dramatický koniec. Muž zo Šiah, ktorý si vypil a potom rozbíjal zariadenie v bare, skončil v nemocnici. Tvrdí, že ho surovo zbili a dokopali pracovníci SBS.

Peter Gyenes bol v šahanskej herni s priateľmi zapíjať víťazstvo domácich futbalistov. Potom, ako si vypil, začal byť odvážny viac ako treba.

Prišlo vraj asi päť esbéeskarov, ktorí ho vyzvali, aby odišiel. Tvrdí, že potom sa doňho pustili. Vystrčili ho z dverí, chytili za tričko a sotili na zem.

Sanitka ho odviezla do nemocnice. Tam mu spravili CT vyšetrenie a zašili rany na hlave.

Opýtali sme sa šéfa služby SBS, čo sa vlastne stalo. Do telefónu nám však povedal, že o žiadnom incidente vlastne ani nevie, a preto sa k nemu nemôže vyjadriť.

Majiteľ herne, ktorého sme telefonicky oslovili, si však myslí opak. Povedal, že obeťou je skôr on, než dobitý muž. Podľa neho zničil na herni dvere, ale aj iné zariadenie. A nestalo sa vraj po prvý raz, že bol agresívny. Stíhaný by teda vraj mal byť on.

Pokiaľ ide o vyšetrovanie tohto incidentu, dobitý muž sa spolieha na zábery z bezpečnostnej kamery. Zo zranení sa bude zotavovať najmenej mesiac.

Pozrite si reportáž redaktora TV Markíza Karola Mindáka: 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?