11. 11. 2018 00:31 , článok bol aktualizovaný 11. 11. 2018 12:59 | HUMENNÉ/TASR

Jana Vaľová priznala porážku, v Humennom ju vystrieda Miloš Meričko

Vo svojom statuse ďakuje za každý hlas s tým, že mesto necháva v lepšom stave.

Jana Vaľová (SMER-SD).
Jana Vaľová (SMER-SD). Foto: TASR

Volebný výsledok v Humennom, kde primátorku Janu Vaľovú (Smer-SD) strieda Miloš Meričko (OĽaNO, KHD, SaS, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia), sa stal symbolom zlomu v spoločnosti. V diskusnej relácii TA3 V politike to povedal poslanec NR SR Ján Marosz (OĽaNO).

"Humenné bola silná bašta Smeru-SD. A verím, že tak, ako Meričko vyhral v Humennom, je tu veľká nádej, že v roku 2020 si zoberú ľudia Slovensko späť do svojich rúk," poznamenal.

Dosluhujúca primátorka mesta Humenné Jana Vaľová (Smer-SD) priznala prehru na sociálnej sieti. Voličom sa poďakovala za každý hlas a zároveň uviedla, že zanecháva mesto v lepšom stave.

"Ďakujem za každý hlas, ktorý som od Humenčanov dostala. Mesto zanechávam vo výrazne lepšom stave, v akom som ho pred ôsmimi rokmi preberala. Mesto zanechávam s plnou 'kasou' a s piatimi schválenými projektmi z európskych fondov," uviedla.

Pokračovala, že rešpektuje rozhodnutie ľudí, aj keď ju veľmi mrzí, že k nemu došlo po antikampani voči jej osobe, akú ešte Slovensko nezažilo. "Humenné som si vybrala ako miesto na celý život a nič sa na tom nemení. Bolo mi cťou môcť podieľať sa na jeho rozvoji," uzavrela.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?