14. 05. 2019 19:00 | SEREĎ/TV Markíza

Grosman, ktorý je v Seredi známa firma, ostáva za mrežami

Je jednou z najväčších rýb drogového podsvetia v meste.

Marek Grosman.
Marek Grosman. Foto: TV Markíza

Sereď má dlhodobo nálepku kriminálneho mesta. Neprejde týždeň, aby tam nebola protidrogová razia. Pri poslednej zadržali údajne jednu z väčších rýb drogového podsvetia v meste.

Muža zadržali minulý týždeň. Dva dni bol v policajnej cele. Sudca v Galante ho poslal za mreže z dôvodu obavy, že by v tom pokračoval.

Mareka Grosmana pozná v meste mnoho ľudí. Prezentuje sa ako veľký milovník boxu, no popri tom vraj dlhé roky podniká s drogami

Aj keď Grosman tvrdí, že deti, ktoré trénuje box, na predaj drog nezneužíval, miestni to vidia inak. Obvinený muž vraj mladým ukazoval bohatý život mafiánov. Keď sa im to zapáčilo, mali sa stať jeho rukojemníkmi. Vraj mal pod palcom všetkých mladých chlapcov, ktorí to v Seredi robia.

Box podľa našich informácii trénoval niekoľko rokov v priestoroch Športovej haly, ktoré si prenajal od vlastníka, mesta Sereď. Mesto tvrdí, že nemalo informácie o tom, že by deti, ktoré trénoval, zneužíval na predaj drog.

Mareka Grosmana poslal sudca síce do väzby, no proti rozhodnutiu podal sťažnosť. Rozhodovať o nej bude trnavský krajský súd.

Prípad sleduje reportér Roman Ruttkay.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?