15. 05. 2019 07:44 , článok bol aktualizovaný 15. 05. 2019 09:51 | ŽILINA/tvnoviny.sk

Vážna nehoda pod Strečnom. Po zrážke kamióna s dodávkou skončil muž v bezvedomí v nemocnici

Na ceste sa tvorili kolóny.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: Polícia SR

Na ceste medzi Žilinou a Martinom sa dnes nadránom stala vážna dopravná nehoda. Podľa našich informácií sa pod Strečnom smerom na diaľnicu D1 zrazil kamión s dodávkou.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: Polícia SR
 

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, vo vozidlách bolo niekoľko zakliesnených osôb.

„Prijali sme výzvu na tiesňovú linku 155 o 03.13 h. s tým, že došlo k dopravnej nehode dodávky s kamiónom a zranení potrebujú pomoc. Na miesto sme vyslali záchranárov, ktorí ošetrili jedného muža s poruchou vedomia a transportovali ho do nemocnice," uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: Polícia SR
 

Žilinská polícia informuje, že 45-ročný vodič, občan Českej republiky, viedol motorové vozidlo Citroën Jumper v smere od Martina na Žilinu. Pri prejazde pravotočivej zákruty z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom na mokrej vozovke do protismeru, kde došlo k zrážke s protiidúcim nákldným motorovým vozidlom Daf s návesom, ktoré viedol 39-ročný vodič.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: somreporter/Vladimír Novysedlák
 

Pri dopravnej nehode utrpel 45-ročný vodič ťažké zranenia a vodič nákladného vozidla zranenia ľahké. Policajti cestnú premávku odkláňali, usmerňovali a riadili po náhradných trasách.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?