03. 06. 2019 15:24 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Príbeh z bratislavskej MHD: Kristína si zabudla v trolejbuse kabelku, získala ju bizarným spôsobom

O príbeh sa so šťastným koncom sa podelila na sociálnej sieti.

Autobus MHD v Bratislave
Autobus MHD v Bratislave Foto: TASR

Tomuto sa hovorí príbeh so šťastným koncom. A to v bratislavskej MHD. Aj keď situácia na prvý pohľad vyzerala pre Kristínu beznádejne, všetko dopadlo nad očakávania. Cestujúca sa o svoj príbeh podelila aj na sociálnej sieti.

V trolejbuse 207 si zabudla kabelku so všetkými dokladmi a vystúpila. Za vynaliezavosť vďačí dvom mladíkom. Vymysleli si "sociálny experiment".

Vystúpila síce bez kabelky, no mobil mala v ruke, a tak hneď volala kamarátke. Tá ju zaviezla na konečnú stanicu trolejbusu pri Zimnom štadióne. Vodič ale o žiadnej kabelke nič nevedel, v trolejbuse už nebola. Myslela si, že sa s ňou musí nadobro rozlúčiť.

Kamarátka ju potom zaviezla do centra mesta. Na Poštovej ulici si všimla stojace policajné auto a dvoch mladíkov, ako sa rozprávali s policajtami. "Tak som si len smutne pomyslela, že zjavne nielen ja mám ťažký deň. Keď som sa im však lepšie prizrela, všimla som si, že jeden z nich má v ruke moju peňaženku! A na lavičke vedľa ležala moja kabelka!! S výkrikom: "Prosím vás, to je moja kabelka!" som prišla k nim," opisovala Kristína.

Potom si hneď vypočula neuveriteľný príbeh, ako títo dvaja zazreli v trolejbuse jej kabelku, v ktorej šmátral nejaký pán, až dokým nenašiel peňaženku, z ktorej vytiahol 20-eurovú bankovku.

"Keď to chlapci videli, tak za ním prišli a povedali mu, že nakrúcajú sociálny experiment o tom, že či niekto tú kabelku vezme alebo z nej čosi zoberie. Keď mu oznámili, že to celé nakrútili na kameru a teraz môžu zavolať políciu, tak pán tých mojich 20 eur vrátil," pokračovala.

Všetky nájdené veci mladíci odovzdali na polícii. Kristína tak neprišla o žiadne peniaze či doklady. "Dúfam, že sa to k nim aspoň takýmto spôsobom dostane. Sú to moji osobní hrdinovia!" dodala Kristína.

zdroj: Facebook/KristinaUhlikova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?