14. 08. 2019 14:43 | BRATISLAVA/rd

Zo zlodeja hrdina? Unikajúci lupič zabránil zrážke auta a dvoch malých detí

Incident sa stal v Bratislave.

Muž zhodí deti na zem.
Muž zhodí deti na zem. Foto: Reprofoto: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Zo zlodeja bude možno hrdina. Muž, ktorý kradol v jednom z bratislavských nákupných centier, zrejme v utorok podvečer zabránil tragédii. Informuje facebooková stránka Polícia SR- Bratislavský kraj.

„Včera krátko pred 17:00 h došlo v Bratislave k dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií z miesta nehody viedol vodič vozidlo zn. Peugeot 307 po Jiráskovej ulici, kde došlo k jeho stretu s chodcami prechádzajúcimi cez priechod pre chodcov. Dve 11-ročné deti utrpeli pri nehode zranenia, s ktorými boli prevezené do jednej z bratislavských nemocníc. Ďalší chodec, ktorý bol účastníkom tejto nehody, z miesta ušiel. Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopranej nehody sú v súčasnosti v štádiu objasňovania," znie v príspevku.

Zdroj: Facebook/Polícia SR- Bratislavský kraj

Muž, ktorý z miesta nehody ušiel je podozrivý zo spáchania priestupku proti majetku. Ide o krádež potravín a liehovín v celkovej hodnote 42 eur, ku ktorej došlo v jednej z predajní na Jiráskovej ulici v Bratislave. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti pátrajú.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?