04. 09. 2019 12:08 , článok bol aktualizovaný 04. 09. 2019 16:14 | KOŠICE/TASR

Záhadná smrť vodiča na východe Slovenska. Horiace auto našli v priekope okoloidúci

To, čo sa pred nehodou stalo, nikto nevidel.

Auto po nehode.
Auto po nehode. Foto: Polícia SR - Košický kraj

Záhadná smrť vodiča (†52) na východe Slovenska. Horiace auto našli v priekope okoloidúci. Snažili sa oheň uhasiť a privolali pomoc. Bolo ale neskoro.

K tragickej dopravnej nehode došlo v stredu okolo 11.00 h pri obci Voľa v okrese Michalovce.

Diera v strome, z auta vrak, a za volantom telo muža. Čo sa na ceste pred nehodou stalo nikto nevidel. Vodič z neznámych dôvodov zišiel z cesty a vrazil do stromu. Zraneniam na mieste podľahol. "Z dôvodu požiaru sa k zranenej osobe nemohli dostať záchranári, tak sme ho museli uhasiť a následne ho vytiahnuť z vozidla," povedal hasič Jozef Miša.

"Na miesto nehody sme okamžite vyslali záchranárov, žiaľ utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom a lekár musel konštatovať smrť," uviedla hovorkyňa Rýchlej zdravotnej služby Alena Krčová.

Na ceste neboli žiadne stopy po šmyku. Vyzerá to tak, ako keby auto plynule zišlo mimo cesty a zastavil ho strom v priekope. Tachometer sa zasekol na 120-tke.

Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Okolnosti nehody vyšetrujú.

 

Smrteľná nehoda aj pri Trenčíne

Život jedného človeka si vyžiadala tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala v stredu nadránom na ceste I/9 v katastri obce Veľké Bierovce v Trenčianskom okrese.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík, po zrážke osobného a nákladného motorového vozidla zostala v osobnom automobile zakliesnená osoba, ktorá po príchode hasičov už nejavila známky života. Dvojčlenná posádka nákladného automobilu bola mimo vozidla.

Nehoda pri obci Veľké Bierovce
Nehoda pri obci Veľké Bierovce Foto: Polícia SR/Facebook
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?