08. 12. 2019 11:19 , článok bol aktualizovaný 08. 12. 2019 12:47 | BRATISLAVA/TASR

Ďalšia smrteľná bitka v Bratislave: Na Námestí SNP zomrel po kope do hlavy mladý cudzinec

Podľa doterajších informácií mal neznámy páchateľ po konflikte poškodeného fyzicky napadnúť a následne utiecť.

Námestie SNP v Bratislave.
Námestie SNP v Bratislave. Foto: TV Markíza

Bratislavská polícia hľadá svedkov incidentu, ktorí mohli vidieť napadnutie na Námestí SNP v ranných nedeľňajších hodinách, po ktorom mal zomrieť muž. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

V skorých ranných hodinách bola vyslaná policajná hliadka na Námestie SNP, kde sa mala nachádzať osoba v bezvedomí. Na miesto sa dostavili aj záchranári. „Muža sa však aj napriek snahe záchranárov oživiť nepodarilo," dodáva stanovisko polície. Podľa doterajších informácií mal neznámy páchateľ po konflikte poškodeného fyzicky napadnúť a následne utiecť na neznáme miesto.

Ako sa podarilo zistiť TV Markíza, obeťou je mladý cudzinec. Usmrtiť ho mal, podľa našich informácií, jeden kop do hlavy.

Záchranári prijali telefonát na tiesňovú linku krátko po 5.00 h. s tým, že zbitý muž, ktorý neregaoval, sa mal nachádzať pred hlavnou poštou, informovala hovorkyňa operačného strediska Alena Krčová.

Policajti avizujú, že po neznámom páchateľovi intenzívne pátrajú a vykonávajú všetky úkony s cieľom vec objasniť. „V tejto súvislosti vyzývame svedkov incidentu, ku ktorému došlo v okolí hlavnej pošty a ktorí by svojimi informáciami vedeli prispieť k jeho objasneniu, aby kontaktovali políciu," uzatvára stanovisko.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?