06. 05. 2020 17:15 | VRÁBLE/TV Markíza

Koho rukou zomrel manželský pár vo Vrábľoch? Žena ležala tvárou k zemi, muž na chrbte

V dome sa našiel aj funkčný granát.

Vchod do domu, v ktorom našli mŕtvych manželov.
Vchod do domu, v ktorom našli mŕtvych manželov. Foto: TV Markíza

Šokujúci nález v dome dobodaných manželov. Pri jednom z tiel policajti našli granát. Ako zomreli manželia, ktorých zakrvavené telá našli v utorok (5. 5.) popoludní vo Vrábľoch? Stopy zaisťovali vyšetrovatelia na mieste do neskorej noci.

Stále nie je jasné, koho rukou zomreli 58-ročná Erika a jej, o osem rokov starší, manžel Ladislav. V súvislosti s prípadom polícia uvažuje o vražde, vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie pre tento závažný zločin.

Vyšetrovatelia boli na mieste aj v stredu (6. 5.), do domu vošli s dcérou nebohých manželov. Prezerali tiež auto odparkované pred bránou, s krvavými škvrnami.

Auto pred domom, v ktorom našli mŕtvych manželov.
Auto pred domom, v ktorom našli mŕtvych manželov. Foto: TV Markíza
 

Podľa susedov žili manželia v harmonickom vzťahu. On už bol na dôchodku, ona pracovala ako upratovačka v škole. Ešte deň predtým, ako ich našli v dome mŕtvych, ich susedia videli spolu natierať plot. Nevedia si vysvetliť, čo sa mohlo stať.

Obe obete mali na tele bodné rany. Žena ležala tvárou k zemi, muž na chrbte. Podľa nitrianskej krajskej policajnej hovorkyne Renáty Čuhákovej presná príčina smrti bude známa až po pitve.

Rodičov bez známok života našla dcéra spoločne s tetou. Do domu išli po tom, čo manželia nikomu z rodiny dlho nedvíhali telefón. Žena s viditeľnou ranou pod lopatkou ležala mŕtva v kuchyni, muž v garáži. Vedľa topánky tam policajti našli granát. Pyrotechnik ho musel zneškodniť.

Polícia sa nateraz viac nechce k prípadu vyjadrovať, urobí to až vtedy, keď to procesná situácia dovolí.

Na mieste nešťastia nakrúcala reportérka Monika Koleková.

 

Celé Televízne noviny si môžete pozrieť na markizaplus.sk

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?