27. 07. 2020 07:32 , článok bol aktualizovaný 27. 07. 2020 11:39 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk, TASR

Iba 16-ročný tínedžer pobodal otca, matku aj sestru. V nemocnici však skončil aj útočník

Podozrivého zadržali policajti.

K útoku došlo na Nákovnej ulici v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice.
K útoku došlo na Nákovnej ulici v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Foto: TASR - Jaroslav Novák

Bratislavskí kriminalisti vyšetrujú okolnosti prípadu zranenia troch osôb na Nákovnej ulici v Bratislave. Iba 16-ročný tínedžer v Podunajských Biskupiciach údajne dobodal svojich rodičov a sestru. Záchranári po príchode na miesto činu však brali do nemocníc celú rodinu, bodné poranenia mal aj syn.

Zranení boli prevezení do nemocnice Kramáre a do Ružinova. „Pacienti sa podrobili operačnému zákroku. Momentálne sa nachádzajú na jednotke intenzívnej starostlivosti a sú pod stálym dohľadom lekárov. Nateraz sú mimo ohrozenia života," povedala hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská.

Vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Príčina krvavého útoku doposiaľ nie je známa. Polícia preveruje, či mal nôž v ruke iba syn alebo aj niekto iný. Rovnako zisťuje, či nebol skutok spáchaný pod vplyvom drog.

K rodine a možným dôvodom útoku sa nevedia vyjadriť ani susedia. Rodina sa na Nákovnú ulicu v Podunajských Biskupiciach presťahovala len nedávno, a tak ich mnohí ani nepoznajú.

Fotografie z miesta činu nájdete v galérii článku TU.

Viac sa dozviete z reportáže:

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?