27. 07. 2020 10:50 | VISOLAJE/TASR

Tragická zrážka osobného auta s motorkou si pri Púchove vyžiadala dve obete

Motorkár zomrel na mieste, jeho spolujazdkyňa podľahla zraneniam v nemocnici.

Tragická zrážka pri Púchove.
Tragická zrážka pri Púchove. Foto: TASR - KR PZ v Trenčíne

Život dvoch ľudí si vyžiadala tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu (26. 7.) popoludní na ceste I/61 v katastrálnom území obce Visolaje v Púchovskom okrese. Vodič motocykla po zrážke s automobilom zomrel na mieste, jeho spolujazdkyňa podľahla zraneniam v nemocnici.

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, 75-ročný vodič automobilu Suzuki vošiel z vedľajšej cesty do jazdnej dráhy motocyklu značky Yamaha XT 660, ktorý riadil 35-ročný muž z Topoľčian.

U vodiča bola skúška na alkohol negatívna.
U vodiča bola skúška na alkohol negatívna. Foto: TASR - KR PZ v Trenčíne
 

„Došlo k zrážke osobného vozidla a motocykla, v dôsledku čoho motocyklista a jeho 50-ročná spolujazdkyňa spadli na zem. Vodič motocykla utrpel zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a ktorým podľahol na mieste nehody. Jeho 50-ročnú spolujazdkyňu transportoval záchranársky vrtuľník do nemocnice, kde necelé dve hodiny po nehode skonala. Vo vozidle Suzuki sa zranila 80-ročná spolujazdkyňa. Vodič Suzuki sa nezranil," informuje polícia.

U vodiča Suzuki bola skúška na alkohol negatívna. Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na asi 5000 eur. Počas dokumentovania nehody bola doprava na ceste uzatvorená a dopravu riadili policajti.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?