25. 07. 2016 13:26 | BRATISLAVA/TASR

Z Bratislavy sa bude lietať do vychytenej ázijskej dovolenkovej destinácie

Letecká spoločnosť flydubai zároveň od 31. októbra zvýši frekvenciu letov na trase Bratislava - Dubaj.

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave Foto: TASR

Z bratislavského Letiska Milana R. Štefánika pribudne od 31. októbra tohto roku nové letecké spojenie do Bangkoku v Thajsku. Letecká spoločnosť flydubai totiž pridáva od začiatku zimného letového poriadku takéto nové prestupné spojenie.

Cestujúci tak budú môcť podľa hovorkyne letiska Veroniky Ševčíkovej letieť do Thajska s prestupom v Dubaji. "Spustenie letov do tejto destinácie je pre nás významným míľnikom, keďže cestujúcim z Dubaja a Bangkoku, či už idú za obchodom, alebo zábavou, ponúkame väčší výber a flexibilitu v rámci našej siete," opísal generálny riaditeľ flydubai Ghaith Al Ghaith.

Letecká spoločnosť zároveň od 31. októbra zvýši frekvenciu letov na trase Bratislava - Dubaj z pôvodných troch letov týždenne na štyri lety týždenne. Aj do Thajska tak budú môcť cestujúci lietať štyrikrát týždenne.

"O zvýšení frekvencií na štyrikrát týždenne sme s leteckou spoločnosťou flydubai rokovali od začiatku spustenia leteckého spojenia z Bratislavy do Dubaja v decembri 2014," priblížil generálny riaditeľ letiska Ivan Trhlík.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?