20. 05. 2019 17:20 | SEREĎ/ Kristína Kövešová

Drogy v Seredi 12: Slová otca, ktorého syn pre trénera boxu predával drogy

Mnohí tvrdia, že si Marek na boxe vychovával svojich budúcich predajcov.

Drogy v Seredi 12: Slová otca, ktorého syn pre trénera boxu predával drogy
Drogy v Seredi 12: Slová otca, ktorého syn pre trénera boxu predával drogy

Seredská drogová mafia vraj patrí medzi tie najsilnejšie. Jej poprední členovia si meno v podsvetí budovali od 90. rokov a ich vplyv rastie dodnes.

Na situáciu v Seredi upozorňujeme už vyše roka a vyzerá to tak, že začali padať prvé veľké hlavy. Po skupine Slavomíra V., ktorý mal byť podľa našich informácií jeden z hlavných šéfov Serede, NAKA otvorila aj prípad Mareka G.

Ten mal prebrať žezlo po svojej mame, ktorá tiež kedysi predávala drogy. Našli sme aj ľudí, ktorí tvrdia, že pre Mareka drogy predávali. "Začiatky boli také, že mi dal on osobne, ale on má takých svojich troch, štyroch, ktorým dá 50 - 100 kubíkov," povedal nám zdroj.

Marek sa prezentuje ako boxerista. Muž, ktorý sa venuje športu a vychováva k nemu aj mládež. "Marek v živote nefetoval. On je športovec. Je tak rafinovaný, že to zastrešuje tak, že sa obklopil s deťmi od 12 do 15 rokov v boxerskej škole. Týmto sa on zastrešuje," prezradil zdroj.

Pred pár mesiacmi ho zadržala polícia, no po pár hodinách bol opäť na slobode. Mnohí tvrdia, že si Marek na boxe vychovával svojich budúcich predajcov.

"Najhoršie je, že na svoju špinavú robotu zneužíval deti. Množstvo detí. Bolo by fajn, keby sa niektorí z nich prihlásili a svedčili, že preňho predávali ako maloletí," prišlo nám do správy.

Takí, ktorí ho obhajovali a opisovali ako dobrého trénera. Išli sme sa pozrieť aj na miesto, kde Marek deti trénoval. Stretli sme tam muža, ktorý tvrdí, že jeho syn Mareka dobre pozná. Jeho slová sú šokujúce. Sledujte reportáž:

 

Všetky série reportáží nájdete v našom videoarchíve. Sledujte ich TU! 

 


Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?