08. 04. 2019 14:30 | dg

Dominika Mirgová ukázala v novom klipe schudnutú postavu. A dokonca rapuje!

Ako priznáva, naozaj si to užila.

Dominika Mirgová
Dominika Mirgová Foto: Erik Tomašák

Dominika Mirgová vydala posledný štúdiový album s názvom Armáda v roku 2016.

Slovenská speváčka teraz prichádza s novým albumom, ktorý sa bude volať Toto som ja. Prvým singlom z jej novej dosky je skladba Vzduch, ktorá dostala už aj oficiálny videoklip. Dominika poriadne zamakala na postave a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým.

Hlavným motívom Domčinej novinky je zakázaná láska. „Každý si v tom môže nájsť čokoľvek. No ja som sa v poslednej dobe dosť často stretávala s príbehmi, keď sa človek popri svojom vzťahu zamiloval do niekoho iného, alebo im lásku nedopriali iní, alebo sa stretli v zlom čase,“ vysvetľuje Dominika, ktorá si okrem spevu v novom singli aj zarapovala, a ako priznáva, naozaj si to užila. „Na hip hope som vyrastala, a preto mám k nemu veľmi blízko. Mrzelo ma, že som ho v sebe nerozvíjala,  preto momentálne považujem svoju tvorbu za najlepšiu, lebo toto som skutočná ja.“


Okrem videoklipu prichádza Dominika s novým zvukom, novým manažmentom a predovšetkým novým albumom. Ten vychádza už 24. apríla. Ide v poradí o štvrtú štúdiovku.

„Každý jeden album má v sebe kus Dominiky. No nebolo to vždy to pravé, to, čo som chcela robiť. Aj keď občas pokusy boli a niektoré veci vyšli super. No na albume Toto som ja je 14 vecí a za každou jednou si stojím!“ tvrdí sebaisto Dominika.

Toto je tracklist jej nového albumu Dominiky Mirgovej Toto som ja:

1. Znovuzrodená
2. Bez otázok
3. Stopy (+ Majself)
4. Je to, ako má
5. Zober ma tam (+ M. Mirga)
6. Jing Jang (+ Adiss)
7. Vzduch
8. Ja sa cítim dobre (+ Šorty)
9. Nechaj ma ísť (+ Erycan)
10. Realita
11. Pre teba
12. Noc patrí nám (+ Adiss)
13. Toto som ja
14. Motýľ (+ Andess)

Obal albumu Toto som ja
Foto: Erik Tomašák
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?