27. 06. 2019 15:00 | nb

Úprimná spoveď exfarmárky Luly: Už nemusela byť medzi živými

Lula mala obrovské šťastie.

Lula Gachulincová
Lula Gachulincová Foto: Instagram/llnzz

Exfarmárka Lula Gachulincová patrí k otvoreným ľuďom a o svojom súkromí nemá problém hovoriť. V minulosti už na Instagrame riešila tému psychického zdravia a priznala, že trpí úzkosťami.

Tenokrát otvorila svoju trinástu komnatu. V minulosti prežila traumatický zážitok, ktorého následky stále nosí na koži. "Prvýkrát v živote pridávam fotku, kde vidno moju jazvu na ruke. Keď som mala 7 rokov, mali sme autonehodu," píše Lula a detailne opisuje, ako sa to stalo.

"Opitý šofér do nás nabúral, pretočil nám párkrát auto a ja som nepripútaná preletela cez čelné sklo von na cestu. Tancovali sme vtedy na Shakiru a odpútali sme sa len na minútku," dodáva a opisuje, čo sa následne dialo v nemocnici.

Za svoje jazvy, ktorých jej ostalo niekoľko, sa hanbila a dlho ich skrývala. Dnes je všetko inak a je s nimi absolútne stotožnená. "Neviem, ako to prišlo, ale vôbec mi nevadí hovoriť ten príbeh aj tisíckrát. Prežila som a Boh ma tu ešte chce. Mohol ma zhasnúť, ale neurobil to, už len za to som každý deň vďačná," píše s pokorou.

A čo je najdôležitejšie, jej priznanie má pozitívny odkaz: "Pokiaľ sa stravujete dobre, cvičíte, nepijete, nefajčíte neponocujete a ste milí k ľuďom, tak to sú proste známky toho, že ste živí."

Zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?