28. 06. 2019 09:30 | nb

Novinky v seriáli Sestričky: Tešte sa na nové herecké hviezdy!

Obľúbené herečky si zahrajú nové lekárske posily.

Sestričky
Sestričky Foto: TV Markíza
Kristína Madarová, Dana Košická a Milo Král na nakrúcaní.
Helena Krajčiová si zahrá lekárku Lindu
Príprava seriálovej operácie.

Fanúšikovia seriálu Sestričky sa môžu tešiť. Obľúbené príbehy z lekárskeho prostredia sa  čoskoro vrátia naspäť na obrazovky v druhej sérii. V hlavných úlohách sa diváci opäť stretnú so svojimi obľúbenými herečkami Kristínou Svarinskou, Anikó Vargovou, Danou Košickou a Kristínou Madarovou, no pribudnú aj nové postavy.

Príbehy štyroch zdravotných sestier budú opäť popretkávané príbehmi ich pacientov. Toto originálne spracovanie prináša veľmi ľudský pohľad na štyri ženy, ktoré okrem toho, že sú zdravotnými sestrami, sú aj matkami, manželkami, milenkami či priateľkami.

V druhej sérii sa okrem obľúbených hlavných postáv objavia aj nové postavy v podaní herečiek Heleny Krajčiovej a Eni Podzámskej, ktoré rozšíria lekársky tím nemocnice. Medzi častejšie sa objavujúce mená sa zaradia herečky Judita Hansman či Viky Valúchová.

V týchto dňoch je nakrúcanie druhej série už na konci, kým sa však môžu nové epizódy objaviť na obrazovkách, celý výrobný tím má v rukách ešte veľa práce. Diváci sa na premiérové časti môžu tešiť už na jeseň na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?