21. 09. 2019 14:05 , článok bol aktualizovaný 21. 09. 2019 16:25 | dg

Veronika Cifrová Ostrihoňová je mama! Sajfa zverejnil nádhernú fotku

Šťastným rodičom gratulujeme a všetkým trom želáme hlavne veľa zdravia!

Veronika Ostrihoňová s manželom Matejom
Veronika Ostrihoňová s manželom Matejom "Sajfom" Cifrom Foto: Instagram/veronikaostrihonova

Manželia Cifrovci už nie sú dvaja, ale traja! Naša kolegyňa Veronika priviedla na svet dievčatko, ktoré dostalo meno Sára. Dcérku priviedla na svet v súkromnej gynekologicko-pôrodníckej nemocnici v Bratislave. Informáciu priniesol portál Funradia.

„Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a príroda sa na mňa usmiala. Veronika predviedla heroický výkon s úsmevom a ľahkosťou na perách a tešíme sa z našej malej Sáry, ktorá je zdravá a krásna po svojej mamine a šibalský kukuč bude mať po mne,“ cituje Sajfu internetová platforma známeho rádia.

Čerstvý otec sa krátko po zverejnení radostnej správy na sociálnej sieti pochválil záberom so svojím pokladom. „SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj, Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odo mňa si povyberaj," napísal vtipne v popise fotky.

Poďakoval sa aj Veronike, pred ktorou, ako sám napísal, skláňa poklonu. „Si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu, čo si dokázala, úplne nič! Ty, láska moja, dokážeš zatlačiť aj otáčacie dvere,“ dodal.

Šťastným rodičom gratulujeme a všetkým trom želáme hlavne veľa zdravia!

Zdroj: Instagram/sajfa

Ďalší záber zverejnil moderátor a rádiový spíker prostredníctvom príbehu na Instagrame.

Veronika Cifrová Ostrihoňová priviedla na svet dievčatko
Foto: Instagram/Sajfa
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?