19. 11. 2019 10:20 | zv

Prvý veľký projekt po pôrode Mary Bartalos je vonku. Vyrazila nám dych

S manželom sme ich takto bok po boku totiž doteraz nevideli.

Mária a Adrián Bartalosovci.
Mária a Adrián Bartalosovci. Foto: Instagram/veronikastrapkova

Veronika Strapková má novú skladbu o zanikajúcej láske. Singel Neverím je o konci vzťahu, ktorý býva často veľmi bolestivý. Text si napísala sama Veronika, zhudobnil jej ho ADiss.

Hlavnú úlohu v klipe si zahrala dvojica, Mária a Adrián Bartalosovci, ktorá o konci vzťahu určite nehovorí, práve naopak, prekvitajú láskou. Nádhernými pohybmi znázornili pocity, ktoré pozná každý z nás.

„Nielen Mary, ale aj jej manžel Adrián sú moji veľmi dobrí priatelia. Mám ich rada a predpokladám, že aj oni mňa, keď mi na účinkovanie v klipe pristali. Veľmi sa mi páči, ako sa dopĺňajú a aké veci vedia pohybovo stvoriť. Chcela som príbeh dvojice, ktorá vyjadrí pohybom to, čo ja textom, a možno ešte niečo viac. Oni to podľa mňa zvládli skvele," teší sa VeronikaS.

Zdroj:Instagram/veronikastrapkova

„Veronika je môjmu srdcu blízky človek od vysokej školy a rovnako aj jej hudba. Preto, keď mi napísala, či by sme nešli s Adriánom do jej klipu, veľmi som sa potešila. Bol to prvý taký dlhší projekt, ktorý som po pôrode zobrala. Robili sme to, čo nás baví, pre človeka, ktorého máme radi. Také spolupráce sú najlepšie," vyznala sa Mary.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?