25. 11. 2019 10:45 | markiza.sk

Dominika Kavaschová priznala nového priateľa: Je ním známy herec

Na otázku, na koľko detí si trúfa, odpovedala jednoznačne.

Dominika Kavaschová žiari šťastím
Dominika Kavaschová žiari šťastím Foto: TV Markíza

Dominika Kavaschová (30) je zamilovaná. Slovenská divadelná a televízna herečka našla šťastie po boku herca Daniela Fischera (32). Rozhovor poskytla magazínu Eurotelevízia.

Herečkinou prvou láskou bol herec Lukáš Dóza, s ktorým študovala herectvo na VŠMU, druhou kolega zo Slovenského národného divadla Richard Autner. Aj do tretice padol do jej oka herec.

Hviezdy seriálu Oteckovia sa opýtali, či je to pre herca dobrý životný partner. „Myslím si, že každému človeku vyhovuje niečo iné. A keď sa zamiluje, je jedno, či je to kolega alebo lekár, alebo smetiar. Ide o to, ako si tí dvaja rozumejú a vedia spolu fungovať,“ povedala. Dominika priznala, že doposiaľ mala frajerov iba hercov, keďže, ako sama povedala, „nemala som tu iné zázemie priateľov, iba tých zo školy a z divadla, teda z našej brandže“.

Podľa jej slov by jej však nikdy nenapadlo, že sa zamiluje do spolužiaka, s ktorým sa pozná desať rokov a vždy boli dobrí priatelia. „Ale to je život... A láska, ako sa vraví, príde skutočne, keď ju človek najmenej čaká,“ povedala.

Čo ich spojilo okrem práce? „Spája nás láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná. Je to môj priateľ, vzor, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi pokojne,“  dodala.

Na otázku, na koľko detí si trúfa, odpovedala jednoznačne – tri.

Sledujte seriál Oteckovia v pondelok o 17.55 h na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?