10. 01. 2020 14:30 | TV Markíza

Meno známeho markizáka bolo zneužité: Pozor na podvod!

Televízia vo svojom stanovisku vysvetľuje celú situáciu.

Štúdio TV Markíza
Štúdio TV Markíza Foto: TV Markíza

Moderátor a vedúci vydania Športových novín Daniel Očenáš sa stal obeťou podvodu. Na internete sa objavil článok o investovaní cez aplikáciu do digitálnej meny Bitcoin, ktorú odporúča Daniel Očenáš spolu s modelkou Adrianou Sklenaříkovou Karembeu.

S Adrianou mal Daniel urobiť rozhovor v spravodajskom štúdiu Televízie Markíza a obaja majú odporúčať investovanie cez aplikáciu Bitcoin Evolution. Hoax vyzerá ako článok napísaný v denníku Pravda. Nič z toho nie je pravda a ide o hoax.

"Dano ani súkromne, ani ako moderátor športových novín TV Markíza nikdy nerobil rozhovor s Adrianou Karembeu o danej aplikácii a rovnako tak nikdy neskúšal túto aplikáciu v relácii Noviny TV Markíza, pričom aplikáciu tiež nikdy nepoužíval ani ako súkromná osoba. Akékoľvek spájanie TV Markíza resp. Daniela Očenáša s uvedenou aplikáciou sa v žiadnom ohľade nezakladá na pravde a je úplne vymyslené. Vzhľadom na uvedené TV Markíza v súčinnosti s Danom Očenášom podnikne právne kroky na ochranu dobrého mena a dobrej povesti TV Markíza a jej moderátora Dana Očenáša," uvádza v oficiálnom stanovisku Televízia Markíza.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?