14. 02. 2020 10:40 | zv

Svadba v priamom prenose: Takýto moment nečakal nikto

Mladomanželom gratulujeme!

Šťastní mladomanželia.
Šťastní mladomanželia. Foto: TV Markíza

Odkedy Viktor Vincze požiadal na Valentína Adelu o ruku, stalo sa takou tradíciou, že tento deň je v našom vysielaní naozaj špeciálny. Ani tento rok to nebolo inak. Krásna zaľúbená dvojica Paulína a Marek sa odhodlali povedať si áno v priamom prenose.

Ako povedala nevesta, bolo to veľmi spontánne rozhodnutie a napriek tomu, že s jej polovičkou nie sú žiadni exhibicionisti, najmä teda ženích Marek, nezľakli sa ani prítomnosti kamier. Snúbenci mali síce stres, no vôbec to na nich nebolo vidieť. Teleráno si dokonca užila aj ich 15-mesačná dcérka Tamarka.

Pozrite si atmosféru ešte pred svadbou

 

Z Paulíny sa za krátky okamih stala prekrásna nevesta a v bielych šatách všetkým prítomným hosťom vohnala slzy do očí. Dojatie neskrýval ani jej partner, ktorému sa leskli oči, ani ich svedkovia - Janka Hospodárová a Braňo Deák. S emóciami mala čo robiť aj Mária Čírová, ktorá prišla zaľúbencom zaspievať.

A potom prišiel moment, ktorých všetkých dostal. Keď totiž zbadáte, ako sa ženíchovi kotúľali slzy po tvári, tak vás to určite nenechá chladnými.

Manželom Tóthovcom gratulujeme a prajeme veľa lásky a zdravia!

Povedali si áno v priamom prenose

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?