20. 02. 2020 09:38 | nt

Katarína Knechtová tehotenské brucho predstierala. Propaguje nový singel

Ak bolo skutočne jej úmyslom poukázať na šírenie falošných informácií, bolo to síce ušľachtilé, ale nezvolila si na to vhodnú tému.

Katka Knechtová
Katka Knechtová Foto: Profimedia.sk

Speváčka Katarína Knechtová v utorok vo večerných hodinách zverejnila na Instagrame fotku s vypuklým bruškom a záhadným hashtagom. Okamžite tak vyvolala reakcie na to, že by mohla čakať bábätko.

Počas dňa však na telefonáty a správy nereagovala. Reakcie sme sa, žiaľ, nedočkali ani my. Keď sme jej však na Instagrame Televízie Markíza zablahoželali k tehotenstvu, poslala nám srdiečko.

V stredu večer záhadnú fotografiu objasnila s vysvetlením, že dnes už ľudia nejdú do hĺbky a nemôžu vedieť, čomu majú veriť. Narážala tiež na spôsoby politických strán vo volebnej kampani. Okrem toho napísala, že ju nikto neoslovil a informáciu si neoveril, na čo zareagovali mnohé médiá, ktoré sa dokonca skontaktovali aj s jej manažérkou.

Tá odpovedala, že si majú počkať na vysvetlenie na Instagrame vo večerných hodinách.

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Katarína v novom príspevku, ktorý naozaj zverejnila vo večerných hodinách, nezabudla spomenúť, že vydáva nový singel a album. Ak bolo skutočne jej úmyslom poukázať na šírenie falošných informácií, bolo to síce ušľachtilé, ale nezvolila si na to vhodnú tému.

Téma tehotenstva je v súčasnosti citlivá. Pôrodnosť klesá, vek rodičiek stúpa a mnohým párom, ktoré po bábätku túžia, sa nedarí. Nehovoriac o počte samovoľných potratov, o ktorých sa veľmi nehovorí.

Otázne teda je, či bude mať jej cieľ prebudiť u ľudí záujem o hlbšie informácie rovnaký zásah ako počet článkov o jej predstieranom tehotenskom bruchu a tisíckach nových followerov na jej účte, ktorí ju začali sledovať za posledné dva dni. Koľkí z nich si však o pár dní spomenú na jej nový singel?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?