27. 05. 2020 10:10 | markiza.sk

Úsmev na jej tvári nemizne: Aneta Parišková si vypočula dobré správy

V utorok (26. mája) oslávila narodeniny.

Aneta Parišková
Aneta Parišková Foto: Instagram/aneta_pariskova_official

Kto by si bol pomyslel, že ju choroba položí na kolená a odmlčí sa, mýlil sa. Aneta Parišková statočne bojuje s rakovinou a úsmev jej z tváre nezchádza ani v najťažších chvíľach života.

Moderátorka, ktorej len prednedávnom diagnostikovali rakovinu, mapuje svoju cestu na Instagrame, kde sa so svojimi fanúšikmi a všetkými, ktorí ju podporujú, delí o zážitky z nemocničného prostredia.

„Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená (smiech). Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom (smiech). Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny,“ napísala Aneta v popise fotky, ktorú zverejnila na sociálnej sieti.

Aneta oslávila včera (26. mája) narodeniny a hoci by ich určite najradšej prežila doma so svojimi najbližšími, nepohrdla ani skromnejšou oslavou v nemocničnej izbe. Najdôležitejší a zároveň najkrajší darček pre ňu určite boli dobré správy týkajúce sa jej zdravotného stavu.

„... moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať. Takže teraz táto ďalšia chemo môže byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň. Hurá, oslavujem!!!“ pokračovala. Zároveň sa všetkým poďakovala za množstvo gratulácií, ktoré dostala. Určite sa jej teraz veľmi dobre čítajú.

zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official

zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?