25. 01. 2021 11:30 | markiza.sk

Nedajú jej pokoj! Dara opäť o plastike nosa: Fatálny problém s dýchaním v detstve

Speváčka povedala jednu veľkú pravdu.

Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins nepatrí medzi tie hviezdy, ktoré na sociálnej sieti dávajú príspevky len samy pre seba, ale zaujímajú ju aj reakcie a komentáre jej fanúšikov, ktoré sa pod fotkami objavujú.

Aj ona sama si všimla, že vďačnou témou, o ktorej sa vo veľkom diskutuje, je jej nos. Ikona československej pop scény sa preto už niekoľkýkrát rozhodla ozrejmiť, ako to celé je.

„Toľkým ľuďom leží ten môj nos v žalúdku, nechápem, čo tam robí,“ zavtipkovala. Nedávno dokonca dostala jeden komentár, v ktorom sa neznáma pani strachovala o to, či jej dcéra Lola nemá problém s jej „príšerným“ nosom. „Takže k veci: mojej Lole je môj nos ale že úplne voľný. Miluje ma, aj keby som mala na hlave namiesto neho chvost. Rovnako tak ako všetci, na ktorých názore mi záleží. Tí, ktorí ma majú radi pre moju podstatu a nikdy neriešili ani môj nos, to, či som málo pekná alebo príliš chudá. Zaujímali sa o to, čo cítim, čo hovorím, čo ma trápi, ako sa správam,“ ozrejmila Dara.

„S mojím nosom vediem tzv. verejný boj odjakživa a nezapieram žiadne zážitky s tým spojené,“ pokračovala a poznamenala, že sa to začalo dávno predtým, než podstúpila prvú operáciu. „Už v detstve so mnou naši jazdili do nemocnice v Banskej Bystrici, kde sa snažili vyriešiť môj fatálny problém s dýchaním. Halóóó, to som bola maličká a žiadne iné pohnútky než tie čisto zdravotné neboli na programe. Áno, v ranej dospelosti som cítila potrebu upraviť si ho aj z iného, estetického hľadiska, pričom sa nevylučovalo, že tým možno vyriešime aj môj naďalej trvajúci problém s dýchaním. Nedopadlo jedno ani druhé. No čo už, to sa tak občas stáva. Riziko povolania,“ povedala opäť s úsmevom a nadhľadom, ktorý jej nechýba.

Ako sama napísala, nasledovali dve opravy - jedna v Los Angeles a druhá v Madride. „Dostali sme sa tak k akceptovateľnému tvaru, už nikdy nie k dokonalému vzhľadu, pričom problém s dýchaním sa ešte zhoršil. Čas bezvetria v COVID-e som využila na návštevu doktora v Kyjeve, ktorý sa okrem iného špecializuje aj na túto problematiku. Nešlo o estetický zákrok,“ podotkla.

Po tom, čo absolvovala zákrok na Ukrajine, sa jej dlho trvajúci problém konečne vyriešil. „Konečne dýcham pravou aj ľavou dierkou, zhlboka a ľahko, tak ako som si vždy priala. Úprimne? To, či sa odteraz niekomu páčim menej, viac alebo vôbec, mi je vďaka tomuto povznášajúcemu pocitu ale že úplne jedno,“ vyjadrila sa úprimne. Na záver stanoviska dodala, že vie o tom, že nie je dokonalý z hľadiska tvaru. „To mi nemusí nikto hovoriť, aj ja mám oči. Nikdy ani nebol. A ak kvôli tomu, aby raz bol, podstúpim ešte ďalších 150 operácií, je, s dovolením, iba moja vec. Keby všetci hodnotili tak prísne hlavne tie svoje činy,“ uazvrela s veľkou pravdou.

zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?