14. 06. 2017 06:00 | NEW YORK/ nt

Obézna speváčka si každý deň písala váhu na ruku. Dnes je to prvotriedna kočka

Najala si osobného trénera, kompletne zmenila stravovanie a vtedy sa jej podarilo schudnúť 34 kilogramov.

Obézna speváčka si každý deň písala váhu na ruku. Dnes je to prvotriedna kočka
Obézna speváčka si každý deň písala váhu na ruku. Dnes je to prvotriedna kočka Foto: Profimedia.sk

Speváčka Jennifer Edwards z New Yorku kedysi vážila 114 kíl. Obézna žena sa rozhodla, že si svoju váhu napíše na ruku každý deň, aby tak videla, akú má veľkú nadváhu. Práve to ju motivovalo natoľko, že krásne schudla a dnes je z nej bodybuilderka. Píše The Sun.

profimedia-0337192433.jpg
profimedia-0337192433.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Jennifer poriadne pribrala počas študenstkých čias. Nepripustila si to, pokiaľ sa jej nestala nepríjemnosť. Vyhodili ju z radu na húsenkovú dráhu, pretože by sa nezmestila na sedadlo.

profimedia-0337192634.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Speváčka tak musela čeliť pravde. Najala si osobného trénera, kompletne zmenila stravovanie a vtedy sa jej podarilo schudnúť 34 kilogramov. Úplnú premenu zakončila operáciou, pri ktorej jej odstránili 7,6 kilogramu nadbytočnej kože.

profimedia-0337192330.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

"Po tom incidente s húsenkovou dráhou som konečne otvorila oči. Chvíľu som si dovolila upadnúť do depresie, ale potom som si najala osobného trénera a váha začala klesať. Pred piatimi mesiacmi mi odstránili nadbytočnú kožu a teraz som oveľa spokojnejšia," povedala Jennifer.

profimedia-0337192823.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

"Nikdy by som si nepomyslela, že sa raz budem predvádzať na pódiu v bikinách. Až do marca tohto roka, kedy som tak urobila v Miami. Bol to veľmi príjemný pocit," dodala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?