04. 06. 2019 09:00 | PR ČLÁNOK

AVON Pochod: Dokonalý rodinný program s dobrým pocitom

Už túto sobotu stovky tisícky ľudí dokážu, že najdôležitejšie je to, čo nosia v srdcia.

AVON Pochod.
AVON Pochod.

Známe tváre, koncerty, talk shows a to všetko v nádhernom prostredí nielen pre dospelých, ale aj pre najmenších. Toto a ešte oveľa viac so sebou prinesie 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa bude konať 8. júna v areáli Bratislavského hradu.

Obľúbené podujatie štartuje o 10.00 hod programom pre deti. Na pódiu sa počas dňa o zábavu postarajú účinkujúci ako Desmod, S Hudbou Vesmírnou, Puding pani Elvisovej či Dano Heriban. Citlivá pieseň „Nenahraditeľná" od speváčky Simy Martausovej zaznie v špeciálnom prevedení počas aktu spolupatričnosti. Od 14:30 sa ružový dav vydá na prechádzku historickým centrom s cieľom šíriť dobrú myšlienku a povzbudenie. Podujatím bude moderátorsky sprevádzať Michal Sabo.

S heslom tohtoročnej kampane „Nezáleží na tom, čo máš hlave ale čo nosíš v srdci" sa plne stotožnili aj nové tváre Karin Haydu a Dano Heriban. Zmysluplný projekt v súčasnosti podporujú mnohé známe osobnosti medzi nimi aj Alena Heribanová, Ada Straková, Hana Overweter Rapantová, Beáta Dubasová, Karin Habšudová, Henrieta Mičkovicová, Nora Beňačková, Bruno Ciberej, Maroš Kramár, Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová, Soňa Skoncová a Roman Juraško. Súčasťou projektu sú aj dve dámy, ktoré prekonali rakovinu prsníka. Erika Mokrý a Renáta Šipolová dnes dokážu svojimi príbehmi inšpirovať iné ženy a dodať im silu a odhodlanie.

Okrem tričiek môžu ľudia prispieť do 8. júna aj kúpou špeciálnych ružových donutov v sieti La Donuteria. Z predaja každej sladkej maškrty poputuje 1 € na boj za zdravé prsia.

Návštevníci AVON Pochodu, ktorí prídu na podujatie vlakom majú 100 % zľavu na cestu spať. Tí, ktorí prídu autom budú mať okrem zvýhodneného parkovného aj skvelý pocit. Celková suma za vyzbierané parkovné poputuje na boj za zdravé prsia.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?