11. 09. 2019 08:40 | DINGWALL/tvnoviny.sk

Túto rodinu určite neprehliadnete. Po desiatich chlapcoch to konečne prišlo

Do rodiny pribudlo dievčatko.

Po desiatich chlapcoch sa im konečne narodilo dievčatko.
Po desiatich chlapcoch sa im konečne narodilo dievčatko. Foto: Profimedia.sk

Alexis Brettová (39)sa stala prvou mamičkou v Británii, ktorá za sebou porodila desiatich chlapcov. Na život s mužmi v jednej domácnosti si už zvykla. Prišlo ale veľké prekvapenie, informuje britský Mirror.

Alexis na Vianoce zistila, že je opäť tehotná, ale tentokrát priviedla na svet vytúžené dievčatko, ktorej dali meno Cameron.

"Čakala som, že mi povedia, máte chlapca. Ale keď som zistila, že je to dievča, bola som šokovaná, ale aj potešená. Teraz je tu s nami, je to fantastický pocit," povedala matka jedenástich detí. Tentokrát ale nič nenechali na náhodu a pohlavie si dali zistiť skôr, aby nečakali až do narodenia.

V dome im pribudú aj dievčenské hračky.
V dome im pribudú aj dievčenské hračky. Foto: Profimedia.sk
 

Nový a neplánovaný prírastok do rodiny má už pozoruhodný vplyv na svojich bratov, ktorí sú vo veku od dvoch do 17 rokov.

„Spravidla sa správali oveľa lepšie, keď sa prebudili, snažili sa zostať ticho," povedal 44-ročný otec David. "Chcú tiež pomôcť s jej držaním a kŕmením, je to skvelé."

"Teraz sa definitívne zastavujeme," smeje sa Alexis. "Už nebude viac detí. Povedala som to naposledy, ale tentokrát to myslím absolútne vážne. Milujem svoju rodinu tak, ako je teraz."

„Samozrejme dostávame komentáre o počte detí, ktoré máme, najmä, keď som bola znova tehotná," povie úprimne Alexis.

Ale nazaujíma ju, čo si ľudia myslia. "Sme na to dobre zvyknutí. Niektorí ľudia si myslia, že musíme mať výhody, ale nie je to tak. David má dobrú prácu, čo znamená, že ani nemáme nárok na plnú výšku prídavkov na deti," priznáva.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?