28. 10. 2020 14:00 | USA/tvnoviny.sk

Mladá žena si vzala dvojnásobne staršieho muža. Chcú mať čo najviac detí

Selina je už druhýkrát tehotná.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Tania Kolinko/shutterstock.com

Medzi 54-ročným Stevenom a 25-ročnou Selinou je takmer tridsaťročný vekový rozdiel. Napriek tomu to nezabránilo ich láske, neovplyvnilo ich sexuálny život ani túžbu po rodine.

Steven nikdy nebol ženatý a predpokladal, že už nikdy nebude otcom a nebude mať vlastnú rodinu. Pred tromi rokmi však stretol barmanku Selinu, zaľúbil sa a jeho život sa úplne zmenil. Ich láska prekonala vekový rozdiel, do roka sa k sebe nasťahovali a zosobášili sa, píše portál thesun.uk.

Spočiatku sa novomanželia obávali, či bude Steven plodný a či budú môcť mať deti, napokon však Selina bezproblémov otehotnela a priviedla na svet ich prvé dieťa, syna Archieho, ktorý má už 20 mesiacov. Ich rodina však aj tak nie je kompletná. Rodinka totižto túži mať čo najviac detí ako sa bude dať a Selina je už druhýkrát v radostnom očakávaní.

„Nikdy som si nemyslela, že sa zaľúbim do dvojnásobne staršieho muža. Spočiatku ma to aj odradilo, pretože som sa bála, či by sme mohli mať spolu deti. Nechcela som ho však stratiť, a tak sme sa čo najskôr začali snažiť o dieťa," vysvetľuje Selina.

Do Stevenovej šesťdesiatky by radi mali aspoň štyri deti. Keďže obaja deti milujú, otvorení sú aj vyššiemu počtu, chcú veľkú rodinu.

Steven má zatiaľ aj dostatok energie. „Steven je plný energie, hlavne v spálni. Sex máme asi trikrát týždenne, čo je úplne v poriadku. Dokonca on kŕmi ráno Achieho a prezlečie ho predtým, ako ide do práce," vysvetľuje Selina.

Podľa Seliny je jej muž ten najlepší na svete. Rozosmieva ju, posielal jej počas randenia kvety, po niekoľkých týždňoch jej navrhol, aby sa k nemu nasťahovala a vždy jej pohľad na neho spôsobil motýle v bruchu. „Neveril som, že nájdem tú pravú ženu, no našiel som. Sme každý iný, a predsa rovnako divokí," dodáva Steven.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?