12. 04. 2019 09:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Hosťami Na telo budú Monika Beňová a Igor Matovič

Hovoriť budú aj tom, čo očakávajú od kampane na eurovoľby, ako vnímajú Brexit a čo si myslia o náraste podpory pre európskych populistov.

Na telo s Michalom Kovačičom.
Na telo s Michalom Kovačičom. Foto: TVNOVINY.sk

Slovensko má za sebou prezidentské voľby, blížia sa však tie európske. V nedeľnej diskusnej relácii Na telo sa aj o nich budeme zhovárať s dvomi lídrami eurokandidátok: Monikou Beňovou zo Smeru a Igorom Matovičom z hnutia OĽaNO.

Oboch hostí sa budeme pýtať, čo očakávajú od kampane, ako vnímajú Brexit, čo si myslia o náraste podpory pre európskych populistov, ale aj to, aká má byť slovenská zahraničná politika.

Divákom predstavíme aj výsledky exkluzívneho prieskumu, v ktorom sme sa Slovákov pýtali, či stoja za oficiálnou euroatlantickou politikou ministerstva zahraničných vecí, alebo by preferovali skôr pro-ruskejšiu politiku, akú razí predseda parlamentu Andrej Danko.

Neobídeme ani domáce témy. Vrátime sa k výberu nového ministra financií, ale aj súdnemu procesu, ktorý rozhodne, či bude rozpustená Ľudová strana Naše Slovensko Mariana Kotlebu.

Na telo začína v nedeľu o 13:00. Diváci sa budú môcť zapojiť na profile relácie na Facebooku, či už hlasovaním za svojho favorita, alebo položením otázky pre hostí.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?