19. 05. 2019 08:10 | BRATISLAVA/TV Markíza

Hosťami relácie Na telo budú Andrej Hrnčiar a Ľubomír Galko

Budeme sa pýtať aj na atmosféru v koalícii a či bude vládna väčšina vedieť presadiť ambiciózne sociálne opatrenia.

Na telo s Michalom Kovačičom, vyspovedá Ľubomíra Galka a Andreja Hrnčiara.
Na telo s Michalom Kovačičom, vyspovedá Ľubomíra Galka a Andreja Hrnčiara. Foto: TV Markíza

Vo vládnej koalícii sa dejú nevídané veci: predseda SNS Andrej Danko vyzval koaličnú poslankyňu a šéfku zahraničného výboru, aby opustila koalíciu, ak v nej byť nechce.

Premiér a podpredseda Smeru Peter Pellegrini adresoval podobný odkaz rovno svojmu straníckemu kolegovi. Šéfovi európskeho výboru povedal, aby zvážil svoje pôsobenie v tomto výbore, čím mu vytkol jeho útočné statusy voči Európskej únii.

Aká je atmosféra v koalícii a bude vládna väčšina vedieť na júnovej schôdzi parlamentu presadiť ambiciózne sociálne opatrenia? Aj to sa bude moderátor relácie Na telo Michal Kovačič v nedeľu pýtať podpredsedu parlamentu Andreja Hrnčiara (Most-Híd) a podpredsedu SaS Ľubomíra Galka.

Obaja poslanci sú členmi výboru pre obranu a bezpečnosť, ktorý tento týždeň posudzoval ochranku pre expremiéra Robera Fica. Potrebuje bývalý predseda vlády štátnu ochranku? Ako vážne sú hrozby, s ktorými sa politici stretávajú?

Diváci sa budú môcť do nedeľnej relácie tradične zapojiť nielen hlasovaním v prospech hostí, ale aj vlastnými otázkami, ktoré budú môcť položiť na Facebooku.

Na telo začína tradične o 13:00.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?