31. 05. 2019 09:15 | BRATISLAVA/ TV Markíza

Diskusia, aká tu ešte nebola: Čaputová sa stretne s Pellegrinim

Diskutovať budú týždeň po eurovoľbách, ktoré rozbúrili hladinu v najsilnejšej vládnej strane.

V relácii sa zoči voči stretnú Zuzana Čaputová a Peter Pellegrini.
V relácii sa zoči voči stretnú Zuzana Čaputová a Peter Pellegrini. Foto: TV Markíza

Televízia Markíza v nedeľu prinesie diskusiu, akú diváci žiadnej televízie ešte vidieť nemohli. Moderátor Michal Kovačič privíta v štúdiu relácie Na telo dvoch exkluzívnych hostí, zvolenú prezidentku Zuzanu Čaputovú a predsedu vlády Petra Pellegriniho.

Diskutovať budú týždeň po eurovoľbách, ktoré rozbúrili hladinu v najsilnejšej vládnej strane. Čo na to hovorí Peter Pellegrini? Trúfol by si na predsednícku stoličku on? Alebo sa podľa neho žiadna vzbura v Smere nedeje a ozýva sa len pár nespokojných?

Zvolená prezidentka Zuzana Čaputová ocenila, že v eurovoľbách uspeli najmä proeurópski kandidáti. Ako sa pozerá na dopady hlasovania na domácu politickú scénu? A ako bude vyzerať jej spolupráca s predstaviteľmi vlády a koalície? Nebude preferovať opozičné subjekty a bude medzi ňou a koalíciou panovať prímerie?

Na to sa bude moderátor Michal Kovačič pýtať nielen novej hlavy štátu, ale aj premiéra.

Markíza okrem toho v relácii prinesie exkluzívny prieskum agentúry Focus, ktorá sa pýtala respondentov, koho by chceli vidieť v kresle predsedu vlády. Povzbudia výsledky opozíciu, alebo sú dobrou správou skôr pre koaličných politikov - a ktorých konkrétne?

Politickú diskusnú reláciu Na telo odvysiela televízia Markíza v nedeľu, 2. júna 2019, so začiatkom v tradičnom čase o 13:00.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?