10. 10. 2021 14:21 | BRATISLAVA/TV Markíza

Divácke otázky Na telo: Vie si B. Kollár predstaviť vládu s Hlasom?

Podľa predsedu parlamentu je to jedna z dvoch strán, s ktorými si rozumie.

Juraj Blanár a Boris Kollár v Na telo.
Juraj Blanár a Boris Kollár v Na telo. Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

V dnešnom Na telo sa moderátor Michal Kovačič tradične opýtal hostí aj otázky, ktoré posielali politikom priamo diváci. V štúdiu sa tentoraz stretli predseda parlamentu a hnutia Sme rodina Boris Kollár a podpredseda parlamentu a strany Smer-SD Juraj Blanár.

Prvá z otázok bola adresovaná Kollárovi, či si vie predstaviť zostavenie vlády po prípadných predčasných voľbách so stranou HLAS-SD. Predseda parlamentu sa odpovedi nevyhol. „Máme dobré vzťahy so stranou Hlas, ale rovnako dobré vzťahy máme aj so stranou OĽANO alebo...už som vlastne skončil,“ reagoval s úsmevom Kollár.

Blanár zas dostal otázku, či si stále myslí, že ich obvinení sú stále len individuálne zlyhania v strane. „Vždy sa vyjadrím iba k tomu, čo je definitívne a to je rozsudok súdu. Ešte stále je tu prezumpcia neviny a tú je potrebné ctiť,“ odpovedal.

Ďalší diváci sa pýtali predsedu parlamentu či sa pozná so Zuzanou Plačkovou a či naozaj dodávala kokaín politikom, ako to tvrdí Róbert Fico a zaujímalo ich tiež, či si želá, aby ministerka Mária Kolíková aj naďalej zastávala svoju ministerskú pozíciu.  Padla aj otázka týkajúca sa českých volieb.

Všetky odpovede a reakcie hostí si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?