21. 02. 2020 18:00 | markiza.sk

Ups! Trapas na nakrúcaní: Čobejová sa poriadne rozohnila a prsník bol vonku

Fotku odhaleného prsníka nájdete v galérii článku.

Michaela Čobejová ako Pani Dokonalá
Michaela Čobejová ako Pani Dokonalá Foto: Sardinka Production

Toto sa podarí zachytiť len tým najpozornejším divákom! V romantickej komédii, ktorú si môžete vychutnať už teraz na VOYO, si v jednej scéne "strihne" rolu aj odhalený prsník Michaely Čobejovej.

Slovenská herečka, ktorá si zahrala hlavnú postavu Inge a je tiež autorkou námetu na celovečerný film, si pri nakrúcaní jednej zo scén, v ktorej ju pri nočnom kúpaní prepadnú herci Alexander Bárta, Boris Farkaš a Ady Hajdu, neustriehne dekolt a divákom sa naskytne pohľad na jej pravý prsník. Ich reakcia stojí za to.

Scéna z filmu Pani Dokonalá
Foto: TV Markíza
 

FOTKU ODHALENÉHO PRSNÍKA MICHAELY ČOBEJOVEJ NÁJDETE V GALÉRII!

O filme:

O tom, že temperamentná Ingrid (Michaela Čobejová) je ťažným koňom najprestížnejšej a najväčšej reklamnej agentúry na Slovensku, ktorá by bez jej dravosti a neomylného nosa na skvelé kampane mohla o mnohých zákazkách iba snívať, niet pochýb. Isté však je i to, že jej predstava o tom, ako ju jej podriadení zbožňujú a že by pre ňu nielen dali ruku do ohňa, ale pokojne by doň v prípade potreby skočili aj celí, je značne skreslená.

Napokon, čo-to napovedá už to, že sa tí nešťastníci takmer pred každou „kreatívnou poradou“ nie bezdôvodne trasú ako huspenina. Áno, majú pred ňou rešpekt... No skutočne v láske ju okrem jej osobného asistenta Lukáša (Pavol Šimun) nemá nik. Zo všetkých najviac ju bez debaty neznáša ambiciózna Silvia (Katarína Andrejcová) – a práve jej sa vďaka mimoriadne podlej intrige podarí zosadiť kráľovnú Ingrid z pomyselného trónu, na ktorý vzápätí sama zasadne. Pre Ingrid sa tým všetko zmení.

Z obdivovanej, obávanej a vplyvnej vrcholovej manažérky je zrazu... Nikto. Nemá prácu, byt, priateľov... Bezpečné útočisko však nenájde ani u mamy (Anna Javorková), s ktorou si toho po dvadsiatich rokoch odlúčenia nemá veľmi čo povedať. Nečudo, ani predtým si neboli blízke. Jedinou pozitívnou správou je zistenie, že jej milovaná babička zanechala dom na strednom Slovensku, v ktorom ako dievčatko prežila nezabudnuteľné chvíle. Plánuje ho čo najskôr predať a získať tak potrebný kapitál na rozbehnutie vlastnej firmy. Ibaže... Z malebného domčeka z jej spomienok je dnes v podstate ruina, ktorá drží pokope len silou vôle.

Teda, ak sa nestane nejaký zázrak a nepodarí sa jej nájsť spoločnú reč s miestnymi, ktorí by jej pomohli so všetkými opravami – čo sa vzhľadom na fakt, že v medziľudských vzťahoch je Ingrid ako chodiaca katastrofa, zdá absurdné. Ak nie rovno nemožné. Ešteže sa z jej nového suseda, šarmantného fotografa Martina (Alexander Bárta), vykľuje nečakane príjemný spoločník...

Nenechajte si ujsť film Pani Dokonalá už teraz na VOYO!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?