18. 07. 2019 11:00 | lm

Influencerka po pôrode schladila neprajníkov. Posiela im jasný odkaz

Vlna kritiky sa na ňu vzniesla po tom, čo na sociálnej sieti podrobne dokumentovala svoj pôrod.

Tatiana Žideková pred pôrodom
Tatiana Žideková pred pôrodom Foto: Instagram/tatianazidekova

Neprajné komentáre na seba nenechali dlho čakať. Slovenská influencerka Tatiana Žideková porodila svoju dcéru Vanesu len pred pár dňami a už „musí“ riešiť negatívne komentáre. Svoj pobyt v pôrodnici totiž na sociálnej sieti spolu so snúbencom Michalom Mravcom veľmi podrobne dokumentovali, čo sa časti ich fanúšikom zjavne nepáčilo.

Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Tatiana sa preto rozhodla reagovať a vysvetliť ľuďom, prečo sa informovala o jednom z najkrajších zážitkov jej života tak podrobne. „Ako ste si už mohli všimnúť, môj profil je o tom, že sem fakt dávam každý kúsok môjho života, aj keď mňa (nás) nepoznáte, môžete mať dojem, že ste naši blízki kamoši, lebo každý deň sledujete, čo robíme, čo jeme, ako prežívame určité momenty... A tak som chcela prežiť s vami aj náš pôrod. Ako sa vás snažím inšpirovať v normálnom živote, tak som si povedala, že chcem, aby ženy videli, že ani pôrod nie je nič katastrofálne keď je dobrá nálada a úsmev na tvári...“ napísala k fotke s dcérkou.

Na druhej strane bolo množstvo fanúšikov, ktorí sympatickému páru fandili a doslova čakali na každú novú správu. Snaha ukázať, že pôrod môže prebiehať aj s úsmevom na tvári, sa influencerke podarila, keďže množstvo budúcich mamičiek jej napísalo, že im videá z pôrodnice „pomohli vnímať tieto “bolestivé dni” trošku ľahšie a viac s úsmevom“.

Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?