23. 02. 2021 13:30 | nb

Prvé slová novopečeného otecka Borisa Valábika o dcérke a jej príchode na svet

V exkluzívnom rozhovore prezradil, ako sa s manželkou vžívajú do novej životnej úlohy. Doma majú len týždňové bábätko s krásnym menom.

Boris s manželkou a dcérkou
Boris s manželkou a dcérkou Foto: Instagram/borisvalabik

Moderátor, športový komentátor a bývalý hokejista Boris Valábik sa pred pol rokom stal manželom a v polovici februára otcom dcérky Viktórie. S manželkou Luckou sa vžívajú do novej životnej úlohy rodičov a Boris v ekluzívnom rozhovore pre markiza.sk prezradil, ako sa cíti v úlohe otca. Dojatie na ňom bolo vidieť, hneď ako začal o ich malom poklade rozprávať.

„Môj nový televízor je uložený v postieľke, vydržím sa na ňu pozerať dve-tri hodiny, ako spinká. Som nesmierne vďačný a rád, že je malinká zdravá, to je najdôležitejšie. Vyspatý som už menej,“ usmieva sa Boris, ktorý je v noci prirodzene hneď v strehu, keď sa bábätko zobudí.

„Prvé štyri dni som na ňu nedokázal pozerať bez toho, aby som sa rozplakal. Preplakal som viac ako ona, lebo ona je fantastická. Plače len, keď je hladná. Dokonca neviem, či mám fotku s ňou, kde nie som zaslzený - a to vyjadruje momentálne moje rozpoloženie,“ opisuje Boris, ktorému sa stále chveje hlas.

Ako sa cíti ako už ženatý otec rodiny a na čo si pri dcérke bude musieť dávať pozor? Ako zvláda prebaľovanie či kúpanie a ako zvláda rolu maminy jeho manželka? Sledujte rozhovor:

 

TIP NA ČLÁNOK: Tehotná herečka ukázala rastúce bruško. Ako nastávajúca maminka je nádherná

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?