23. 02. 2021 14:18 | tvnoviny.sk

Fabušová prijala trest za jazdu pod vplyvom alkoholu. Aha, kam mala tentoraz namierené

Bývalú modelku v nedeľu zastavili v Rovinke, nafúkala 1,33 promile.

Miroslava Fabušová na súde.
Miroslava Fabušová na súde. Foto: TV Markíza

Známa predsedu parlamentu Borisa Kollára, Miroslava Fabušová, za jazdu pod vplyvom alkoholu dostala 1,5-ročnú podmienku a prišla na 18 mesiacov o vodičský preukaz, po deviatich mesiacoch môže požiadať o jeho vrátenie. Trest nám potvrdil hovorca bratislavských súdov Pavol Adamčiak.

V tzv. superrýchlom konaní o tom v utorok (23. 2.) rozhodol sudca Okresného úradu Bratislava III.

Bezprostredne po vynesení rozsudku nám Fabušová povedala, že s verdiktom súdu súhlasí. Na svoju obhajobu tvrdila, že šlo o zostatkový alkohol a nevedela, že je pod jeho vplyvom. Vtedy podľa vlastných slov mala namierené na COVID test.

Bývalú missku Fabušovú v nedeľu (21. 2.) zastavila hliadka na ulici v obci Rovinka pri Bratislave. Viedla auto značky Mercedes a policajti ju podrobili dychovej skúške. Namerali jej 1,33 promile.

Fabušová len nedávno zverejnila na sociálnej sieti fotografiu svojej dobitej tváre po tom, ako ju mal niekto napadnúť.

V októbri minulého roka sa zviditeľnila po tom, ako sa s lídrom hnutia Sme rodina Kollárom viezla vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala.

Šéf parlamentu ju vtedy údajne viezol do lekárne v čase zákazu vychádzania. Autonehoda sa stala v neskorých večerných hodinách. Obaja skončili s vážnejšími zraneniami.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?