Mimoriadna správa
V parlamente nahlásil anonym mailom bombu
Viac v článku
01. 10. 2016 17:19 | MNÍCHOV/ TASR

Schwarzenegger mal v Mníchove problém s políciou. Vyriešila to selfie

Šesťdesiatdeväťročný Schwarzenegger po slušnom pripomenutí pochybenia svojho ochrankára povedal, že "v súčasnej dobe sa mu zle chodí pešo".

Schwarzenegger mal v Mníchove problém s políciou. Vyriešila to selfieator.jpg
Schwarzenegger mal v Mníchove problém s políciou. Vyriešila to selfieator.jpg Foto: presseportal.de

Nečakanú "konfrontáciu" s políciou mal v piatok na hlavnej železničnej stanici v Mníchove americký herec rakúskeho pôvodu a bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger.
Spoločne so svojím bodyguardom sa totiž v jej priestoroch pohyboval na bicykli, čo si všimol policajt, ktorý práve išiel do služby.

Prominentnému návštevníkovi bavorskej metropoly preto slušne pripomenul, že jazda na bicykli po stanici je zakázaná. "Arnie to pochopil," konštatovala polícia v oznámení zverejnenom dnes na stránke presseportal.de.

Policajt si podľa neho najprv všimol, že medzi cestujúcimi "kľučkujú" dvaja cyklisti. Keď jedného z nich dostihol, upozornil ho, že v areáli stanice sa nesmie jazdiť na bicykli. Muž svoje počínanie obhajoval tým, že sa ponáhľa, lebo je bodyguardom Arnolda Schwarzeneggera. Policajt si samozrejme myslel, že ide o zlý vtip - až kým sa "bodyguard" krátko nato nevrátil s ďalším cyklistom, ktorým bol naozaj slávny herec.

Šesťdesiatdeväťročný Schwarzenegger po slušnom pripomenutí pochybenia svojho ochrankára povedal, že "v súčasnej dobe sa mu zle chodí pešo". Ako "malé odškodnenie" za spôsobenú nepríjemnosť si s mužom zákona urobil selfie a stanicu opustil.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?