Live
Sledujte NAŽIVO: Španielsko a Taliansko je dnes bezpečnejšie ako Bulharsko, tvrdia epidemiológovia
Sledujte tu
03. 10. 2017 12:30 | MEXIKO/jt

Fanúšikovia telenovely Keď budeš moja smútia: Zomrela jedna z najobľúbenejších postáv

Svoje majstrovské herectvo predvádza už v hereckom nebi.

Keď budeš moja
Keď budeš moja Foto: Avant Venture Distribution

Fanúšikovia mimoriadne obľúbenej mexickej telenovely Keď budeš moja, sú v šoku. Do hereckého neba včera (2. októbra) vo veku 88 rokov odišla všetkými milovaná predstaviteľka babičky Inés, ktorá vždy s láskou združovala rodinu Sánchezovcov Serranovcov, herečka Evangelina Elizondo.

Charizmatická umelkyňa, ktorá bola v druhej polovici 20. storočia vo svojej domovine považovaná za jednu z najuznávanejších herečiek,  zomrela v Mexico City. Počas svojej bohatej hereckej kariéry nakrútila 77 filmov a 11 telenoviel. Evangelina aj v pokročilom veku účinkovala vo filmoch a odovzdávala herecké skúsenosti a cenné rady ďalšej generácii nádejných hercov.

Keď budeš moja - Inés (Evangelina Elizondo)
Keď budeš moja - Inés (Evangelina Elizondo) Foto: Avant Venture Distribution
 

Zatiaľ čo v pracovnej oblasti sa jej vždy darilo, v súkromí to, žiaľ, až také ružové nebolo. S prvým manželom sa rozviedla a druhého jej priateľa zastrelil (zrejme zo žiarlivosti) priamo pred jej očami pri odchode z reštaurácie jej prvý manžel! Aj keď na herečkinej duši táto udalosť bezpochyby zanechala hlbokú ranu, úsmev na tvári tejto dobrosrdečnej a silnej ženy nikdy nechýbal... Česť jej pamiatke.

Zdroj: Instagram/peopleenespanol

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?