22. 03. 2018 12:30 | BRATISLAVA/luc

Hitmakeri zo západu: Pozrite si vystúpenia z Chart Show ešte raz

A zahlasujte za to najlepšie.

Richard Műller
Richard Műller Foto: TV Markíza

Hudobné kolo plné hitov zo západu máme za sebou v Chart Show. Presnejšie povedané, zo západu sú najmä interpeti, ktorým toto špeciálne kolo bolo venované. Pozrite si vystúpenia aspoň troch z nich a ostatných si pripomeňte v ankete na konci článku.

Sima Martausová sa so svojou pesničkou Čokoláda umiestnila na deviatom mieste. Speváčka pochádza z Považskej Bystrice a na svojom konte má už štyri albumy a momentálne pripravuje ďalší, na ktorom by sa mal objaviť aj dievčenský zbor Slovenského rozhlasu.

 

Z Nového Mesta nad Váhom, odtiaľ pochádza Emma Drobná, ktorá so skladbou Words umiestnila na piatej priečke. V roku 2015 vyhrala štvrtú sériu Česko slovenskej SuperStar. V roku 2017 jej vyšiel debutový album, na ktorom si všetky piesne otextovala sama.

 

Richard Műller z prvého miesta s pesničkou Štěstí je krásna věc. Mimochodom, slávny spevák začínak ako redaktor v časopise Populár. Na VŠMU vyštudoval filmovú dramaturgiu a scenáristiku. Ako hudobník má na konte dovedna 20 albumov, sólových aj s kapelou Banket.

 

Chart Show sledujte aj budúcu stredu o 20.30 na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?