10. 05. 2018 12:30 | BRATISLAVA/ markiza.sk, sl

Šaľene a živelné: Také sú pesničky z východu

Zahlasujte za tú, ktorá sa vám páči najviac.

No Name
No Name Foto: TV Markíza

Tomu sa hovorí pravá východniarska veselica! Množstvo hitov, ktoré naspievali praví východniari, ste totiž mohli počuť jedine u nás v Chart Show. Hudobný rebríček pätnástich najlepších hitov z východu zostavil, ako inak, hudobný producent Juraj Čurný. Vďaka nemu, moderátorke Adele Banášovej a jej hosťom Zdenke Studenkovej, Lukášovi Latinákovi a zástupcovi východu, Mariánovi Čekovskému, bolo včera v Chart Show veľa skvelej a najmä temperamentnej hudby a zábavy.

Desiata priečka tohto rebríčka patrí Kandráčovcom. Tí svoju kariéru odštartovali v roku 2004. Práve ich skladba Šaleny východ, ktorú ste mohli počuť aj v Chart Show, pochádza z najnovšieho albumu Sokoly.

 

Do rebríčka sa zmestilo aj Dievča z reklamy, pesnička Beáty Dubasovej, ktorej patrí piate miesto. Speváčka sa narodila v Stropkove, do Bratislavy odišla hneď po strednej škole.

 

Víťazom rebríčka sa stala kapela No Name s legendárnou pesničkou Žily. Mimochodom, v kapele pôsobia až štyria bratia Timkovci a v pôvodnej zakladajúcej zostave hral aj Marián Čekovský.

 

Ďalší špeciálny rebríček sledujte v Chart Show už budúcu stredu o 20.30 na Markíze!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?