15. 10. 2018 10:11 | LONDÝN/zv

Meghan a Harry oznámili radostnú novinu! Vojvodkyňa je tehotná

Podľa oficiálneho vyjadrenia sa ich prvý potomok narodí na jar 2019.

Meghan Markle a princ Harry sa pobozkali na verejnosti.
Meghan Markle a princ Harry sa pobozkali na verejnosti. Foto: AP

Celý svet čakal na tento okamih. Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu prežívajú najkrajší rok ich života. Po piatich mesiacoch od veľkolepej kráľovskej svadby oznámili svetu, že sa z nich stanú rodičia. Tridsaťsedemročná Meghan Markle je prvýkrát tehotná!

 

Radostnú novinu potvrdila kráľovská rodina na sociálnych sieťach. Podľa oficiálneho vyjadrenia sa ich prvý potomok narodí už na jar 2019. Meghan a Harry "oceňujú všetku podporu, ktorej sa im dostalo od ľudí na celom svete od ich svadby v máji a s potešením zdieľajú túto radostnú novinu s verejnosťou," napísal Kensingtonský palác.

Zdroj:Instagram/kensingtonroyal

Už v piatok na svadbe princeznej Eugenie všetci špekulovali, či nie je tehotná. Podľa pozorných fanúšikov mala väčšie prsia a aj bruško, ktoré jej zakrýval modrý kabát.

Meghan Markle.
Meghan Markle. Foto: AP
 

Pracovné povinnosti nepočkajú

Vojvodkyňa a vojdvoda prileteli v pondelok, kedy verejnosti oficiálne potvrdili radostnú novinu, do Sydney a odštartovali 16-dňovú návštevu Austrálie, Fidži, Tonžského kráľovstva a Nového Zélandu. Fotografi tak čakajú, kedy budúca mamička prvýkrát ukáže tehotenské bruško.

Meghan a Harry v Austrálii.
Meghan a Harry v Austrálii. Foto: AP
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?