22. 10. 2018 11:09 | BRATISLAVA/TV Markíza

Princ Harry bol príliš spontánny: Priznanie o pohlaví bábätka

Manželia sú stále na pracovnej ceste v Austrálii.

Meghan Markle a princ Harry.
Meghan Markle a princ Harry. Foto: TASR

Britský princ Harry v nedeľu počas návštevy Austrálie povedal, že by si prial, aby sa im s manželkou Meghan narodilo dievčatko.

V rámci jedného z verejných podujatí pri príležitostí športových hier Invictus Games v Sydney zakričala na vojvodu zo Sussexu z davu neznáma obdivovateľka: "Blahoželám! Dúfam, že to bude dievča." Harry spontánne odpovedal: "Ja tiež."

Vojvodkyňa Meghan medzitým pre únavu súvisiacu s tehotenstvom obmedzila svoj program a nesprevádzala Harryho na niektorých podujatiach, ktoré sú súčasťou ich 16-dňovej cesty po krajinách Tichomoria.

hhhh.jpg
Foto: AP
 

Meghan sa tak v nedeľu neobjavila po boku svojho manžela, keď odovzdával ceny Cycling Award na charitatívnych športových hrách Invictus Games (Hry neporazených), a dala prednosť odpočinku. Neskôr však už bola na oficiálnej recepcii pri príležitosti týchto hier, ktoré princ Harry založil v roku 2014.

Pár podnikol v pondelok cestu na Veľký piesočný ostrov (Fraser Island) nachádzajúci sa pri východnom pobreží Austrálie v štáte Queensland. Plavbu na tento najväčší piesočný ostrov na svete, ktorý je zapísaný v zozname svetového dedičstva UNESCO, však Meghan a Harry absolvovali každý v inom prostriedku.

Vojvoda prekonal 70-kilometrovú vzdialenosť v člne, zatiaľ čo vojvodkyňa sa viezla v pohodlnejšom plavidle. Mladomanželov v rámci ich zahraničnej cesty čaká ešte po pobyte v Austrálii v tomto týždni návšteva Fidži a Tongy. V piatok sa potom vrátia do Sydney na záver Invictus Games. Do Spojeného kráľovstva odcestujú cez Nový Zéland.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?