17. 12. 2018 15:30 | BRATISLAVA/TV Markíza

Meghan Markle vyčistili žalúdok. Toto sa jej nepočúvalo ľahko

Otec vojvodkyne si vylial srdce v relácii televíznej stanice.

Meghan Markle.
Meghan Markle. Foto: TASR/AP

Otec Meghan Markle Thomas v pondelok naliehavo žiadal svoju dcéru, aby sa s ním začala kontaktovať. Dodal, že ich nezhody, spôsobené jej manželstvom s britským princom Harrym, "nemôžu trvať večne".

Otec vojvodkyne v relácii televíznej stanice ITV "Dobré ráno, Británia" vyjadril nádej, že sa "aspoň niečo vyrieši". "Toto nemôže trvať večne. Nemám v pláne mlčať zvyšok života... Naozaj by som ocenil, keby mi aspoň zatelefonovala," uviedol.

profimedia-0403082467.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Markle (74) prezradil, že s dcérou sa nerozprával odvtedy, čo sa rozhádali v období stresu pred jej svadbou s princom Harrym v máji tohto roka. Na tejto veľkej udalosti sa nezúčastnil pre operáciu srdca - musel ju podstúpiť práve v čase, keď vládol rozruch okolo odhalenia, že prijal peniaze za zinscenované paparazzovské fotografie. Nakoniec svadbu sledoval z Kalifornie, pričom jeho úlohu odviesť Meghan uličkou kostola prevzal princ Charles.

Britain_Royal_Wedding516128525855.jpg
Britain_Royal_Wedding516128525855.jpg
 

Manželia Harry a Meghan čakajú na budúci rok prvé dieťa. Budúci starý otec Markle v tejto súvislosti vyhlásil, že "dúfa, že všetko pôjde dobre a uvidí malú Meghan alebo malého Harryho". "Mal by som mať v jej živote miesto, som jej otec," dodal.

Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, čelila v posledných týždňoch záplave negatívnych titulkov v médiách pre svoj vzťah so zamestnancami kráľovskej rodiny. Jej otec ju však obhajoval a v relácii stanice ITV vyhlásil: "Vždy veľmi riadila okolie, ale nikdy nebola hrubá... vždy bola slušná."


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?