18. 01. 2019 14:15 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Nečakané zmeny v ankete OTO: Všetko je inak!

Pozrite, čo sa zmenilo.

Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza

Aj tento rok môžu diváci televízie Markíza prejaviť svoje sympatie a hlasovať za ich obľúbené známe osobnosti, relácie či seriály. Galavečer OTO sa blíži a aj keď prvé kolo hlasovania malo končiť už v sobotu 19.1., nakoniec je všetko inak.

„V súvislosti s nadchádzajúcimi prezidentskými voľbami sme pristúpili k rozhodnutiu presunúť termín Galavečera OTO. Po intenzívnych rokovaniach s SND sme nový termín galavečera stanovili na 13. 4. 2019. S tým súvisí aj termín hlasovania v oboch kolách. Predĺžili sme hlasovanie v 1. kole, potrvá do 3. 2. 2019 a 2. kolo bude prebiehať od 12. 2. 2019 do 10. 3. 2019," informovala Jana Prágerová.

Televízia Markíza má hneď niekoľko horúcich želiezok v ohni. Zahlasovať môžete za moderátorov a redaktorov Telerána, Televíznych novín a Športových novín. Podporiť môžete aj kolegov z Reflexu, ktorí sa snažia pomáhať ľuďom investigatívnymi reportážami či svoju obľúbenú moderátorku Počasia.

V ankete nechýbajú ani populárne programy z markizáckej obrazovky ako napríklad Tvoja tvár znie povedome, SuperStar, Dobre vedieť, Smotánka, Farma či Chart show, ale aj seriály Oteckovia, Milenky, Susedia, Sestričky, Horná Dolná a mnohé ďalšie.

Zahlasovať môžete aj za obľúbené herecké hviezdy ako Vlado Kobielsky, Braňo Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Ján Koleník, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová, Mária Bartalos či Kristína Vaculík.

Vyplňte hlasovací lístok TU .

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?