29. 01. 2019 17:39 | BRATISLAVA/markiza.sk, lch

Nová sexica po Kollárovom boku? Všetci ju dobre poznajú

Kucherenko sa zrejme poriadne prekecla.

Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko Foto: Instagram/official_silviakucherenko

Bývalá modelka a sexica Silvia Kucherenko si nedávno užila luxusnú dovolenku na exotickom thajskom ostrove Koh Samui. Na nádherných plážach oddychovala po boku svojej maminy a syna Alexandra. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby Silvia so svojimi najbližšími nebývali vo vile známeho multiotecka. Boris Kollár a Silvia Kucherenko majú tak k sebe evidentne blízko.

Silvia sa najnovšie aj poriadne prekecla. Žeby so známym politikom tvorila pár? V najnovšom vydaní jej internetovej relácie Svet podľa Kucherenko chválila Borisa za jeho vkus pri výbere luxusnej vily a na otázku, či má dobrý vkus aj na ženy Silvia tajomne odpovedala: "Boris má stále dobrý vkus, na všetko. A na ženy teraz asi najlepší," uviedla Silvia s úsmevom na tvári.

Dvojica si navzájom lajkuje takmer všetky fotografie na sociálnej sieti už niekoľko mesiacov. Silvia vždy zdieľa Borisove videá, v ktorých sa vyjadruje k aktuálnym spoločenským a politickým problémom, čiže ho vždy rada podporí či zdieľa jeho názor.

Prvé špekulácie o tejto "dvojici" vznikli ešte minulý rok, keď Boris okomentoval Silvii fotografiu zo sauny. Mal totiž o ňu starosť, pretože sa mu zdalo, že Silvia je až príliš chudá.

Zdroj:Instagram/official_silviakucherenko

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?