13. 04. 2019 22:39 , článok bol aktualizovaný 13. 04. 2019 23:52 | BRATISLAVA/markiza.sk, lch

Adela Vinczeová nemá konkurenciu: OTA za najlepšiu moderátorku získala opäť

Bodoval seriál Oteckovia, Peter Varinský, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Kali či Kristína Kövešová.

Adela a Viktor pred odovzdávaním cien OTO
Adela a Viktor pred odovzdávaním cien OTO Foto: instagram/viktorvincze

V novej budove Slovenského národného divadla sa v sobotu večer zišli všetci tí, ktorí v televíznom svete niečo znamenajú. Každoročné udeľovanie diváckych cien si nenechali ujsť ani náš generálny riaditeľ Matthias Settele, Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem, Kvetka Horváthová s Kristínou Kövešovou, deti zo seriálu Oteckovia, Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Sajfom, Jasmina Alagič, speváci, speváčky, moderátori a mnohí ďalší.

Devätnásty ročník obľúbenej diváckej ankety odštartoval moderátor Michal Hudák.

Pre televíziu Markíza prvú cennú sošku získal Peter Varinský z rúk skvelého Marcela Merčiaka. V kategórii Moderátor/ka športu nemal konkurenciu a počas ďakovnej reči spomenul kolegov z televízie, rodičov a priateľku.

Hneď po Petrovi si svoju prvú cennú sošku v kategórii Redaktor/ka spravodajstva odniesla Veronika Cifrová Ostrihoňová. Poďakovala divákom za hlasy, nezabudla spomenúť svojich kolegov a ocenila, že porazila dvoch Tatrancov.

Zdroj:Instagram/sajfa

Z výhry v kategórii Osobnosť televíznej publicistiky sa zo sošky OTO opäť teší Kristína Kövešová. Nebojácna redaktorka vyzdvihla svojich podporovateľov a fanúšikov, ktorí ju v jej práci denno-denne podporujú.

ZAK_2721.jpg
ZAK_2721.jpg Foto: TV Markíza
 

Adela Vinczeová nemá konkurenciu a sošku v kategórii Moderátor/ka zábavných programov si prebrala opäť. Ocenenie jej odovzdal manžel Viktor spolu s Juniorom Zimnýkovalom.

Seriál Oteckovia sa postaral o ďalšiu sošku pre Televíziu Markíza, ktorú si prebrala programová riaditeľka Silvia Majeská. Spolu s ňou sa na pódiu objavili detské hviezdy seriálu, ale aj Vlado Kobielsky, Janko Koleník, Marek Fašiang a všetci tvorcovia seriálu roka.

ZAK_2674.jpg
ZAK_2674.jpg Foto: TV Markíza
 

V kategórii spevák boduje Kali! Vzdal hold svojmu pracovnému tímu a priateľke Alici. "Ďakujem svojej žene, neviem kedy som bol takto nervózny. Donedávna som si myslel, že hudba je to najviac a teraz viem, že je to niečo iné. Teším sa, keď moja dcérka vyrastie a bude na mňa hrdá."

Seriál Oteckovia sa teší z druhej sošky. Herečkou roka sa stala Zuzana Mauréry. "Ďakujem aj tým skôr narodeným, čo za mňa hlasovali. Potešili ste ma."

Po seriáli roka a herečke si Oteckovia odnášajú aj tretiu sošku v kategórii herec. Skvelý Vlado Kobielsky porazil Janka Koleníka a Tomáša Maštalíra. "Ďakujem organizátorom, že vyšupli Miška Hudáka z tejto kategórie, je to jednoduchšie," zavtipkoval si herec. 

Výsledky ankety OTO za rok 2018:

Komentátor športu - Marcel Merčiak

Moderátor/ka športu - Peter Varinský

Redaktor/ka spravodajstva - Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátor/ka spravodajstva - Ľubomír Bajaník

Zábavný program - Inkognito

Osobnosť televíznej publicistiky - Kristína Kövešová

Moderátor/ka zábavných programov - Adela Vinczeová

Seriál roka - Oteckovia

Hudobná skupina - IMT Smile

Speváčka - Sima Martausová

Spevák - Kali

Zabávač - Michal Hudák

Herečka - Zuzana Mauréry

Herec - Vlado Kobielsky

Sieň slávy - Juraj Jakubisko

Program roka - Zem spieva

Absolútny OTO - Michal Hudák

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?