14. 04. 2019 14:00 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Veronika Cifrová Ostrihoňová v nádhernej róbe: Prvýkrát ukázala bruško

V sobotu si odniesla domov prvú sošku OTO.

Veronika Cifrová Ostrihoňová
Veronika Cifrová Ostrihoňová Foto: TV Markíza

V sobotu sa v novej budove SND udeľovali ocenenia diváckej ankety OTO. Prvýkrát si odniesla sošku domov aj Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Redaktorka Televíznych novín neskrývala radosť a dojatie a počas ďakovnej reči povedala, že si ocenenie domov odnášajú hneď traja - ona, manžel Matej Sajfa Cifra a aj bábätko, ktoré nosí pod srdcom.

ZAK_3025.jpg
Foto: TV Markíza
 

Veronika nepatrí medzi tie ženy, ktoré by sa prezentovali svojím súkromím. Už v nedávnom rozhovore nám prezradila, že tehotenstvo je pre ňu intímne a nebude zverejňovať fotky rastúceho bruška na Instagrame na počkanie.

TIP: MÓDA Z OTO 2019: Zvoľte si kráľovnú večera

Na galavečere ho ale neskrývala. Ako povedala, nemá sa za čo hanbiť a je hrdá na to, že sa stane mamou. V rozhovore tiež prezradila, aké zmeny na sebe pociťuje.

 

Pozrite si bezprostredné reakcie generálneho riaditeľa Matthiana Setteleho, programovej riaditeľky Silvie Majeskej a riaditeľa PR a marketingu Michala Boreca na úspešný večer! Všetci sa zhodli na tom, že Markíza je veľká rodina a vďaka tvrdej práci a tímu skvelých ľudí sa rok 2018 televízii naozaj vydaril.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?